Regalia Service Suites Klcc Skypool Kuala Lumpur

( ex. Regalia Service Apartment By Premire Suites Skypool )
Kuala Lumpur
Regalia Service Klcc Skypool
4.4 Layak
249 ulasan

Regalia Service Suites Klcc Skypool Kuala Lumpur

Regalia Flyover A33-3A, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Menginap di Regalia Service Suites Klcc Skypool Kuala Lumpur, para tetamu boleh berehat di sebuah teres dan menikmati 25 minit berjalan kaki ke Kl118. Ia adalah hartanah dengan Wi-Fi di seluruh kawasan hartanah dan ruang letak kereta di tapak.
Rumah apartmen terletak di Kuala Lumpur, 30 minit berjalan kaki dari pusatnya. Balai Seni Negara berjarak 2.3 km dari pangsapuri dan lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah berjarak kurang dari 35 minit pemanduan. Beberapa restoran seperti Boss Nasi Lemak dan Hemisphere restaurant and lounge berada dalam jarak 400 meter dari pangsapuri Regalia Service Suites Klcc Skypool.
Dapur juga disediakan untuk tetamu. PWTC hanya berjarak 850 meter. Para tetamu akan mempunyai akses ke sebuah kolam renang luaran sepanjang tahun di lokasi.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Internet
  • Kolam renang
  • Tempat Makan di tapak
  • Dilarang merokok
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Capital Square - 1.3 km
  • Merdeka Square - 1.7 km
  • Central Market aka Pasar Seni - 2.1 km
  • Parliament House - 2.2 km
  • Petronas Towers - 2.2 km
  • Puduraya Bus Terminal - 2.2 km
  • Stadium Negara - 2.8 km
  • Merdeka Stadium - 2.9 km
  • Sungei Wang Plaza - 2.9 km
  • Open University Malaysia - 500 m
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 27 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2.7 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Hartanah bebas rokok
  • Akses internet percuma

Makan

  • Bar/ruang istirahat

Riadah & Sukan

  • Kolam renang luaran
Ciri-ciri utama
  • Internet
  • Kolam renang
  • Tempat Makan di tapak
  • Dilarang merokok

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur